Zespół ekspertów

Poznaj zespół ekspertów odpowiedzialnych za przeprowadzenie badań dotyczących wpływu płci na decyzje konsumentów.

Justyna Zielińska

Eksperci - Justyna Zielinska

Justyna jest specjalistą PR z wieloletnim doświadczeniem. Z branżą public relations związana jest od 2004 roku, kiedy to dołączyła do warszawskiego biura jednej z największych międzynarodowych firm PR. Pracowała m.in. w Berlinie, Frankfurcie i Londynie. W 2009 roku założyła własną agencję w Polsce i stopniowo rozszerzała ją na Niemcy i Wielką Brytanię.

Jej międzynarodowe doświadczenie ma kluczowe znaczenie dla działania projektu badawczego dotyczącego wpływu płci na podejmowanie decyzji zakupowych.

Marcin Polański

Eksperci - Marcin Polanski

Marcin jest specjalistą ds. marketingu w Warszawie. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży i obecnie pracuje jako szef marketingu w dużej warszawskiej firmie. Marcin codziennie prowadzi badania, które pomagają jego firmie być na bieżąco z trendami rynkowymi.

Judyta Magiera

Eksperci - Judyta Magiera

Judyta Magiera jest specjalistką w dziedzinie zatrudnienia. Dzięki doskonałej umiejętności doboru odpowiedniego kandydata do pracy, pomogła wielu firmom w znalezieniu kolejnego pracownika. Jej znajomość ludzi i współpraca z nimi jest niezwykle pomocna w badaniu decyzji konsumenckich.

Jakub Tymiński

Eksperci - Jakub Tyminski

Jakub to ekspert od reklamy i marketingu z niezwykle kreatywnym podejściem do branży. Posiada własną agencję reklamową, więc wie, co trzeba zrobić, aby wyróżnić się w branży. Nie ma dla niego problemu, którego nie dałoby się wspólnymi siłami rozwiązać.


genderfactor.eu Dowiedz się, jaki wpływ ma płeć na proces zakupowy, poznaj dostępne metody naukowe i zapoznaj się ze szczegółową analizą wyników.

© 2022, genderfactor.eu